miercuri, 24 octombrie 2012

U.C.L. ..Rezultate Oficiale

Produse evoMAG.ro                            U.C.L.
Ieris-a jucat o noua serie de partide din cadrul grupelor U.C.L.
 Romania a fost reprezentata in grupele champions league de formatia CFR Cluj care a jucat in deplasare cu formatia Galatasaray. meciul a inceput cu dominarea gazdelor care puteau sa inscrie inca din primele minute. Dupa un contraatac rapid si cu o mare greseala din partea fundasilor adversi CFR reuseste sa inscrie si preia conducerea pe tabela de marcaj. Din acest moment echipa condusa de Andone se inchide in aparare
incercand sa scoata un rezultat cat mai bun. La cateva minute dupa inscrierea golului un aparator de la CFR este eliminat pentru al doilea cartonas galben. Echipa noastra cu un jucator mai putin este dominata copios pana spre finalul partidei cand gazdele reusesc egalarea. Per total Cfr a reusit un punct inportant in vederea calificarii in primavara europeana.
In cealalta partida din grupa M.United reuseste sa o invinga pe Braga dupa ce au fost condusi cu 2-0.
 In aceasta seara se joaca o noua mansa din grupele UCL toti cei care vor sa urmareasca live text partidele din aceasta seara sunt invitati pe blogul nostru de la orele20:45. biionv va ureaza vizionare placuta.Produse evoMAG.ro Produse evoMAG.ro